KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ, UAB

KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ, UAB

Biokarburanteve, Bujqësi, produkteve ushqimore, Energjia dhe burimet natyrore, Energjia e rinovueshme, Energjisë alternative +4

Šilojų g. 2, Traksėdžių k., Šilutės sen.
LT-99100, Šilutė, Lituani
+370 44161 070
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 173904441
Kodi vat: 739044410
Ss code siguruesi: 316361
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Gazelė 2015
lart

Hartë


lart

Degët


KLASMANN-DEILMANN EŽERĖLIS, UAB
KLASMANN-DEILMANN EŽERĖLIS, UAB
Kauno g. 17, Ežerėlis, LT-53387
Kaunas, Lituani
rodyklė
KLASMANN-DEILMANN BIOENERGY, UAB
KLASMANN-DEILMANN BIOENERGY, UAB
Šilojų g. 2, Traksėdžių k., Šilutės sen., LT-99100
Šilutė, Lituani
rodyklė
KLASMANN-DEILMANN GEDRIMAI, UAB
KLASMANN-DEILMANN GEDRIMAI, UAB
Šilojų g. 2, Traksėdžių k., Šilutės sen., LT-99100
Šilutė, Lituani
rodyklė
KLASMANN-DEILMANN LAUKĖSA, UAB
KLASMANN-DEILMANN LAUKĖSA, UAB
Eičių k., Gaurės sen., LT-73145
Tauragė, Lituani
rodyklė
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.klasmann-deilmann.com

Faqja e internetit përshkrimi: All around the globe, Klasmann substrates, Klasmann organic substrates and Klasmann base and peat products are a synonym for highest quality and certainty for every crop.

Keywords: klasmann, deilmann, growing media, substrates, organic, base, peat, products, easy growing, select, commercial, horticulture, industry
lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


OLAN LT, UAB
EV SPRENDIMAI, UAB
JUDRĖS MEDIS, UAB
MITESCO, UAB
BALTKALIS, UAB
BARZDŲ AGROSERVISAS, UAB
TRADERS GROUP, UAB
ĄŽUOLŲ PYNĖ, UAB
ŠILUTĖS AGROCHEMIJA, UAB
ABSS LT, UAB
LEGATINA, UAB
AMBER FOREST, UAB
UNDERHILL BALTIC, UAB
ASTRETA, UAB
MIŠKO DARBAI, UAB
SULINKIAI, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė